Artykuł Dodaj artykuł

Trzeci dzień trwania targów DREMA i wizyta Ministra Rozwoju!

Wszystkie firmy, liczące się w branży przemysłowej, można spotkać na targach DREMA 2016. To, że Poznań przyciąga liderów – wiadomo nie od dziś. 

Wszystkie firmy, liczące się w branży przemysłowej, można spotkać na targach DREMA 2016. To, że Poznań przyciąga liderów – wiadomo nie od dziś. Zarówno spora liczba wystawców i prezentowanych maszyn, urządzeń czy narzędzi, jak i pojawiających się profesjonalistów z sektora obróbki drewna sprawia, że DREMA jest czołową i najbardziej liczącą się imprezą branżową w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Trzeci dzień trwania targów DREMA i wizyta Ministra Rozwoju!

Cieszy fakt, że Poznań jest tak licznie odwiedzany, i przyciąga kontrahentów z Polski, jak i z zagranicy. Blisko połowa wystawców prezentujących swoje technologie, maszyny i rozwiązania to firmy z całego świata, m.in. z : Austrii, Belgii, Białorusi, Chin, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Indii, kanady, Korei Południowej, Litwy, Niemiec, Portugalii, Rosji, Rumunii, Szwajcarii, Szwecji, Turcji, Ukrainy, USA, Wielkiej Brytanii oraz Włoch.

Warto podkreślić, że Wicepremier i Minister Rozwoju Mateusz Morawiecki gościł dziś na Ogólnopolskim Kongresie Meblarskim „Polskie meble – konkurencyjna Polska”, odbywającym się w trakcie trwania Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA. Zwiedzał też ekspozycję, rozmawiał z wystawcami, na koniec swojej wizyty  wygłosił przemówienie w przestrzeni Polskiej Fabryki Mebli, gdzie podkreślił, że: Branża meblarska jest naszym polskim sukcesem. Jesteśmy szóstym eksporterem na  świecie i trzecim w Europie po Włoszech i Niemczech. W ciągu dwóch, trzech lat mamy szansę stać się europejskim numerem jeden. To jest nasz cel. Chcemy, żeby polskie meble były eksportowane na cały świat  z etykietą „Made in Poland”. Etykietą, która będzie świadczyła o ich jakości i znakomitym wzornictwie

Każdego, kto jest ciekawy, co przyniosą kolejne dni targowe, zapraszamy na ostatni dzień - w piątek (16 września od godz. 9.00-16.00) do odwiedzenia Międzynarodowych Targów Poznańskich. DREMA 2016 – tu warto być!

Artykuł został dodany przez firmę

Grupa MTP

Wierzymy w potęgę spotkań, dlatego organizujemy je nieprzerwanie od blisko 100 lat łącząc ze sobą ludzi z całego świata. Cenimy kompetencje, stąd w naszym portfolio jest aż 100 imprez targowych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły