Artykuł Dodaj artykuł

NESTRO laureatem FAIR PLAY 2018 i BRĄZOWEGO LAURU 2018 w Warszawie!

Z radością informujemy, że NESTRO w Starym Oleśnie uzyskała po weryfikacji oraz audycie w przedsiębiorstwie, tytuł i certyfikat jakości biznesu: „PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY 2018”.

Logo NESTRO

Z radością informujemy, że NESTRO w Starym Oleśnie uzyskała po weryfikacji oraz audycie w przedsiębiorstwie, tytuł i certyfikat jakości biznesu: „PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY 2018”.

NESTRO laureatem FAIR PLAY 2018 i BRĄZOWEGO LAURU 2018 w Warszawie!!!

Za realizowane konsekwentnie działania CSR, firma dodatkowo otrzymała BRĄZOWY LAUR 2018.

Nagrody w imieniu wszystkich pracowników firmy odebrał na uroczystej Gali w Warszawie 16.11. nasz dyrektor sprzedaży na Europę Wschodnią i Centralną Tomasz Balcerzak.

„Przedsiębiorstwo Fair Play” jest ogólnopolskim programem, w którym oceniane są wszystkie aspekty działalności firmy, sposób i styl prowadzenia przedsiębiorstwa, a nie tylko jego wyniki ekonomiczne czy jakość wyrobów. Program ten ma na celu promowanie etyki oraz społecznej odpowiedzialności biznesu w działalności gospodarczej rozumianej jako właściwe zarządzanie relacjami z klientami, kontrahentami, pracownikami, społecznością lokalną, a także władzą lokalną i państwową. Ideą programu jest zachęcenie wszystkich firm w Polsce do zachowań etycznych i wprowadzenia stosownych zmian nie tylko w wewnętrznej organizacji pracy, ale także do kształtowania pozytywnych relacji ze społecznością lokalną oraz dbałości o środowisko naturalne.

Przyznanie NESTRO PPHU Sp.zo.o. tego prestiżowego tytułu i certyfikatu to również wyróżnienie wszystkich współpracowników za ich zaangażowanie i wpływ na rozwój firmy.

Artykuł został dodany przez firmę

NESTRO PPHU Sp. z o.o.

Producent urządzeń do odpylania i oddzielania substancji lekkich oraz gazów i powietrza.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły