Wynik wyszukiwania

 
MARAX - Destryfikatory, wentylatory przemysłowe SYSTEMA DS zdjęcie

MARAX - Destryfikatory, wentylatory przemysłowe SYSTEMA DS

Destryfikator zasysa powietrze gromadzące się pod stropem hali i kieruje je z powrotem do strefy w której przebywają ludzie. Jest tam też doprowadzone ciepło gromadzące się pod stropem hali na skutek nasłonecznienia. W zależności od temperatury powietrza pod stropem konieczna ilość powietrza jest regulowana bezstopniowo. Dzięki temu jego wykorzystanie jest zawsze optymalne.

Czytaj więcej

 
MARAX - Odkurzacz z filtrem wodnym WIR / Fakir - Najwyższa jakość w rozsądnej cenie zdjęcie

MARAX - Odkurzacz z filtrem wodnym WIR / Fakir - Najwyższa jakość w rozsądnej cenie

Urządzenie Wir - Fakir jest to nowoczesny odkurzacz wykorzystujący unikatowy system wodnej filtracji do wyłapywania zanieczyszczeń z powierzchni i z powietrza. Urządzenie to doskonale zdaje egzamin w każdych warunkach nawet u najbardziej wymagających klientów. Spowodowane jest to dobrą jakością materiałów oraz dostarczanych w komplecie akcesoriów.

Czytaj więcej

 
Wentylatory przemysłowe, destryfikatory. Największy wybór, najniższe ceny zdjęcie

Wentylatory przemysłowe, destryfikatory. Największy wybór, najniższe ceny

Destryfikator, wentylator sufitowy zasysa gromadzące się pod stropem hali ciepłe powietrze i kieruje je z powrotem do strefy przebywania ludzi. Konieczna ilośc powietrza jest bezstopniowo regulowana w zależności od temperatury powietrza pod stropem, dzięki czemu zawsze uzyskujemy optymalne jego wykorzystanie.

Czytaj więcej

 
Wentylatory sufitowe przemysłowe. Jak dobrać odpowiedni wentylator? zdjęcie

Wentylatory sufitowe przemysłowe. Jak dobrać odpowiedni wentylator?

Wybór odpowiedniego wentylatora nie polega tylko na wyborze odpowiedniego koloru czy stylu. Ważna jest również jego wielkość tak aby mógł spełnić swoją funkcję w danym pomieszczeniu.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 4