Wynik wyszukiwania

 
Międzynarodowy Kongres Pokoleń zdjęcie

Międzynarodowy Kongres Pokoleń

Międzynarodowy Kongres Pokoleń Fundacji Firmy Rodzinne - 4.10.18 Warszawa. Poznaj nas i zadbaj o przyszłość swojej firmy!

Czytaj więcej

 
Nagroda FAIRPLAY 2020 na Gali (online) w Warszawie dla NESTRO zdjęcie

Nagroda FAIRPLAY 2020 na Gali (online) w Warszawie dla NESTRO

Z radością informujemy, że firma NESTRO uzyskała w Warszawie podczas transmisji ONLINE, tytuł i certyfikat jakości biznesu: „ PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY 2020”.

Czytaj więcej

 
Wielka Gala "Sylwetki i Marki 30-lecia Wolności RP" zdjęcie

Wielka Gala "Sylwetki i Marki 30-lecia Wolności RP"

24 stycznia2020 r. w Sangate Hotel Airport w Warszawie odbyła się WIELKA GALA „SYLWETKI I MARKI 30-lecia WOLNOŚCI RP”, podczas której nagrodzone zostały podmioty, które świadczą o sile polskiej gospodarki: liderzy i marki, firmy i instytucje innowacyjne i rzetelne oraz ci, którzy na przestrzeni ostatnich 30 lat przyczynili się rozwoju społeczno-gospodarczego naszego kraju.

Czytaj więcej

 
Wielka Gala "Sylwetki i Marki 30-lecia Wolności RP" zdjęcie

Wielka Gala "Sylwetki i Marki 30-lecia Wolności RP"

24 stycznia 2020 roku w Sangate Hotel Airport w Warszawie odbędzie się Wielka Gala „Sylwetki i Marki 30-lecia Wolności RP”. Jest to wydarzenie niezwykle ważne i cenione w środowisku przedsiębiorców i samorządowców, które realizowane jest przy wsparciu merytorycznym Urzędów Marszałkowskich, Wojewódzkich oraz organizacji branżowych.

Czytaj więcej

 
Sukces NESTRO w Warszawie! Działalność innowacyjna i Fairplay nagrodzona! zdjęcie

Sukces NESTRO w Warszawie! Działalność innowacyjna i Fairplay nagrodzona!

Z radością informujemy, że firma NESTRO uzyskała w Warszawie po weryfikacji oraz audycie w przedsiębiorstwie tytuł i certyfikat jakości biznesu:„ PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY 2019”. Nasza firma otrzymała również po raz pierwszy nagrodę specjalną:„DZIAŁALNOŚĆ INNOWACYJNA 2019”, za realizowane projekty w zakresie badania&rozwoju odnośnie konstrukcji energooszczędnych wentylatorów o sprawnościach >84% oraz ekoinnowacyjnych urządzeń filtracyjnych JET o ograniczonym hałasie

Czytaj więcej

 
Seminarium techniczne: Przemysłowe Oczyszczanie i Filtracje zdjęcie

Seminarium techniczne: Przemysłowe Oczyszczanie i Filtracje

Szanowni Państwo, technologie filtracji spalin mają zastosowanie we wszystkich gałęziach przemysłu, w których efektem ubocznym prowadzonej działalności gospodarczej jest emisja gazów, bardzo często zanieczyszczonych dodatkowo cząstkami stałymi. 

Czytaj więcej

 
Nowelizacja ustawy o OZE – kompendium dla przedsiębiorstw zdjęcie

Nowelizacja ustawy o OZE – kompendium dla przedsiębiorstw

W imieniu Organizatora – firmy CBE Polska zapraszamy na dziesiątą edycję specjalistycznego szkolenia "Nowelizacja ustawy o OZE – kompendium dla przedsiębiorstw", które odbędzie się w dniu 26 stycznia 2017 roku  w Warszawie.  Szkolenie poprowadzi dr Zdzisław Muras. 

Czytaj więcej

 
List Rzecznika MŚP do Prezydenta RP z deklaracją wsparcia dla inicjatywy zwolnienia z ZUS przedsiębiorców zdjęcie

List Rzecznika MŚP do Prezydenta RP z deklaracją wsparcia dla inicjatywy zwolnienia z ZUS przedsiębiorców

Adam Abramowicz, Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców skierował list do Prezydenta Andrzeja Dudy z deklaracją wsparcia dla inicjatywy zwolnienia z ZUS przedsiębiorców.

Czytaj więcej

 
Polscy przedsiębiorcy wobec nowych wyzwań zdjęcie

Polscy przedsiębiorcy wobec nowych wyzwań

Serdecznie zapraszamy na konferencję "Polscy przedsiębiorcy wobec nowych wyzwań" organizowaną przez Mazowieckie Zrzeszenie Handlu, Przemysłu i Usług oraz Instytut Filozofii, Socjologii i Socjologii Ekonomicznej Kolegium Ekonomiczno-Społecznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, która odbędzie się 13 marca 2014 r.

Czytaj więcej

 
FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA 2015 zdjęcie

FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA 2015

Znamy już daty 13. edycji międzynarodowych targów dla branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej.

Czytaj więcej

 
Tegoroczny sukces RENEXPO Poland stał się faktem zdjęcie

Tegoroczny sukces RENEXPO Poland stał się faktem

Pełnym sukcesem zakończyła się 25 września br. w Warszawie czwarta odsłona jednego z najważniejszych wydarzeń branży energii odnawialnej i efektywności energetycznej – trzydniowych targów RENEXPO® Poland.

Czytaj więcej

 
Czy biogazownie są opłacalne? zdjęcie

Czy biogazownie są opłacalne?

Biogazownie to korzyści dla rolnictwa, środowiska i odbiorców energii elektrycznej oraz cieplnej. Doskonale wiedzą o tym Niemcy, którzy już od ponad dekady inwestują w tego typu instalacje.

Czytaj więcej

 
FACILITY MANAGEMENT W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM zdjęcie

FACILITY MANAGEMENT W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM

Zapraszamy do udziału unikatowym spotkaniu masterclass FACILITY MANAGEMENT W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM, które odbędzie się dniach 6-7-8 czerwca br.

Czytaj więcej

 
Obieg powietrza w hali produkcyjnej wymuszony przez system wentylacji Push-Pull i Push-Pull Pro zdjęcie

Obieg powietrza w hali produkcyjnej wymuszony przez system wentylacji Push-Pull i Push-Pull Pro

Jednym z systemów wentylacji, który może znacząco poprawić komfort pracy jest system filtrowentylacji Push-Pull lub Push-Pull Pro. Opierają się one na zamkniętym obiegu powietrza, w którym jest ono oczyszczane z pyłów za pomocą różnych technologii filtracji.

Czytaj więcej

 
Systemy oddymiające garaży i parkingów podziemnych zdjęcie

Systemy oddymiające garaży i parkingów podziemnych

Przy opisywaniu systemów oddymiania garaży i parkingów podziemnych należy zdefiniować podstawowe pojęcia, takie jaka klasa odporności pożarowej, powierzchnia strefy pożarowej czy też SSP, które zostaną opisane w dalszej części tej publikacji. 

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 15