Wynik wyszukiwania

 
Nagroda FAIRPLAY 2020 na Gali (online) w Warszawie dla NESTRO zdjęcie

Nagroda FAIRPLAY 2020 na Gali (online) w Warszawie dla NESTRO

Z radością informujemy, że firma NESTRO uzyskała w Warszawie podczas transmisji ONLINE, tytuł i certyfikat jakości biznesu: „ PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY 2020”.

Czytaj więcej

 
Kolejny udany DZIEŃ ODKRYWCÓW ZAWODÓW w grupie NESTRO za nami... zdjęcie

Kolejny udany DZIEŃ ODKRYWCÓW ZAWODÓW w grupie NESTRO za nami...

Za nami kolejna bardzo udana edycja projektu „Dzień Odkrywców Zawodów” ze Publiczną SzkołąPodstawową nr 1 w Oleśnie. DOZ to innowacja dydaktyczna, która dzięki współpracy grupy NESTRO ze szkołami podnosi poziom wiedzy z zakresu zawodoznawstwa w wymiarze praktycznym.

Czytaj więcej

 
Sukces NESTRO w Warszawie! Działalność innowacyjna i Fairplay nagrodzona! zdjęcie

Sukces NESTRO w Warszawie! Działalność innowacyjna i Fairplay nagrodzona!

Z radością informujemy, że firma NESTRO uzyskała w Warszawie po weryfikacji oraz audycie w przedsiębiorstwie tytuł i certyfikat jakości biznesu:„ PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY 2019”. Nasza firma otrzymała również po raz pierwszy nagrodę specjalną:„DZIAŁALNOŚĆ INNOWACYJNA 2019”, za realizowane projekty w zakresie badania&rozwoju odnośnie konstrukcji energooszczędnych wentylatorów o sprawnościach >84% oraz ekoinnowacyjnych urządzeń filtracyjnych JET o ograniczonym hałasie

Czytaj więcej

 
NESTRO laureatem FAIR PLAY 2018 i BRĄZOWEGO LAURU 2018 w Warszawie! zdjęcie

NESTRO laureatem FAIR PLAY 2018 i BRĄZOWEGO LAURU 2018 w Warszawie!

Z radością informujemy, że NESTRO w Starym Oleśnie uzyskała po weryfikacji oraz audycie w przedsiębiorstwie, tytuł i certyfikat jakości biznesu: „PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY 2018”.

Czytaj więcej

 
Sukces stoiska z ekoinnowacyjnymi rozwiązaniami NESTRO na targach DREMA 2018 zdjęcie

Sukces stoiska z ekoinnowacyjnymi rozwiązaniami NESTRO na targach DREMA 2018

Zakończyło się jedno z największych przedsięwzięć targowych w Europie Środkowo-Wschodniej dedykowanych branży obróbki drewna. Targi DREMA 2018 w  Poznaniu.

Czytaj więcej

 
Zdobyliśmy I miejsce w wojewódzkiej odsłonie XXVI edycji konkursu Państwowej Inspekcji Pracy „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej” zdjęcie

Zdobyliśmy I miejsce w wojewódzkiej odsłonie XXVI edycji konkursu Państwowej Inspekcji Pracy „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”

Nasza firma zdobyła I miejsce w wojewódzkiej odsłonie XXVI edycji konkursu Państwowej Inspekcji Pracy „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej” na gali 19.11.2019 w Opolu. W kategorii do 50 pracowników konkurowała z 18 przedsiębiorstwami z województwa opolskiego.

Czytaj więcej

 
PERŁA POWIATU OLESKIEGO dla naszego systemu sterowania maszynami i urządzeniami wraz z wizualizacją procesu! zdjęcie

PERŁA POWIATU OLESKIEGO dla naszego systemu sterowania maszynami i urządzeniami wraz z wizualizacją procesu!

PERŁA POWIATU OLESKIEGO dla naszego systemu sterowania maszynami i urządzeniami wraz z wizualizacją procesu! W ramach forum Kooperacja Starosta oleski wręczył nagrody powiatu po raz XI.

Czytaj więcej

 
Dzień odkrywców zawodów w NESTRO zdjęcie

Dzień odkrywców zawodów w NESTRO

NESTRO stawia na nowatorskie rozwiązania, dlatego we współpracy z doradcą zawodowym p. Anną Hiller-Janik, przygotowany został projekt „DZIEŃ ODKRYWCÓW ZAWODU”, czyli innowacyjne lekcje doradztwa zawodowego.

Czytaj więcej

 
Filtry JET nagrodzone statuetką: PRODUKT ROKU 2017 zdjęcie

Filtry JET nagrodzone statuetką: PRODUKT ROKU 2017

Z wielką radością informujemy że nasze produkty: Ekoinnowacyjne filtry JET, przeznaczone dla przemysłu meblarskiego, drzewnego, papierniczego oraz sortowni odpadów komunalnych zostały nagrodzone przez Kapitułę Izba Gospodarcza "Śląsk" statuetką FIRMA ROKU 2017 w kategorii PRODUKT/ USŁUGA  

Czytaj więcej

 
Dużym sukcesem zakończyły się targi DREMA 2017 w Poznaniu! zdjęcie

Dużym sukcesem zakończyły się targi DREMA 2017 w Poznaniu!

DREMA 2017 na  stoisku  NESTRO  obfitowała  w tym roku w  inteligentne rozwiązania, na odwiedzających stoiko  czekało sporo technologicznych ciekawostek. Część przestrzeni została  zamieniona w projekt "Świat to  za mało"  i dzięki systemom wirtualnej rzeczywistości  oraz okularom VR, można było  zobaczyć jak współgrają i przenikają się dwa światy technologii  NESTRO – wirtualny i rzeczywisty. 

Czytaj więcej

 
SCM Technology Days z NESTRO zdjęcie

SCM Technology Days z NESTRO

SCM TECHNOLOGY DAYS których byliśmy współorganizatorem, odbyły się w dniach 17-18.06.2016 w siedzibie SCM w Suchym Lesie koło Poznania.

Czytaj więcej

 
Sukces na targach 4 PRINT WEEK zdjęcie

Sukces na targach 4 PRINT WEEK

Z dużym sukcesem uczestniczymy po raz pierwszy w targach 4 PRINT WEEK, które są nowym rozdziałem w tradycji spotkań poligraficznych Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Czytaj więcej

 
Filmowe podsumowanie targów DREMA 2018 zdjęcie

Filmowe podsumowanie targów DREMA 2018

Cztery intensywne dni rozmów i spotkań podczas Drema 2018 na Międzynarodowych Targach Poznańskich za nami. Dopisali goście na naszym stoisku i zaskoczyło nas ogromne zainteresowanie czystymi rozwiązaniami które oferowaliśmy.

Czytaj więcej

 
Zapraszamy na targi DREMA 2016 zdjęcie

Zapraszamy na targi DREMA 2016

Wielkimi  krokami zbliżają się targi  DREMA  2016 w  Poznaniu, już od  13 września, na  stoisku 16 w pawilonie 6A, przedstawimy ekoinnowacyjne  rozwiązania w projektowanych systemach  odpylania pyłów  i trocin.   

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 17