Artykuł Dodaj artykuł

MARAX - Odkurzacz z filtrem wodnym WIR / Fakir - Najwyższa jakość w rozsądnej cenie

Urządzenie Wir - Fakir jest to nowoczesny odkurzacz wykorzystujący unikatowy system wodnej filtracji do wyłapywania zanieczyszczeń z powierzchni i z powietrza. Urządzenie to doskonale zdaje egzamin w każdych warunkach nawet u najbardziej wymagających klientów. Spowodowane jest to dobrą jakością materiałów oraz dostarczanych w komplecie akcesoriów.

Logo MARAXUrządzenie Wir - Fakir jest to nowoczesny odkurzacz wykorzystujący unikatowy system wodnej filtracji do wyłapywania zanieczyszczeń z powierzchni i z powietrza. Urządzenie to doskonale zdaje egzamin w każdych warunkach nawet u najbardziej wymagających klientów. Spowodowane jest to dobrą jakością materiałów oraz dostarczanych w komplecie akcesoriów.

W odkurzaczu zastosowano najdoskonalsze rozwiązania do pozbycia się pyłów z powietrza i podłogi - separator. Separator jest ściętym stożkiem z pionowymi szczelinami wokół osi, który wprawiony w ruch powoduje, iż woda i zanieczyszczenia odbijają się od niego, a przy tej prędkości wirowania jedynie powietrze jest w stanie przecisnąć się przez szczeliny. Odkurzacz WIR wyposażony w filtr wodny gruntownie sprząta posadzki, wykładziny, dywany, materace i pościele. Odkurzacz wzbogacony o filtr wodny również oczyszcza i nawilża powietrza w pomieszczeniach. Odkurzacz wyposażony jest w zestaw turboszczotki oraz system piorący. Odkurzacz wodny FAKIR wyposażony jest w najnowocześniejsze rozwiązania stosowane w odkurzaczach innych renomowanych producentów: RAINBOW, ROBOCLEAN, HYLA. Ceny tego typu urządzeń rozpoczynają się od 3500zł. Nasze urządzenie jest znacznie tańsze.Dodatkowo w skład zestawu naszego odkurzacza wchodzą liczne akcesoria których wartość przekracza 2000zł.

Głównymi zaletami tego typu odkurzaczy jest ich antyalergiczne działanie oraz prostota w użytkowaniu. Ponadto podczas pracy odkurzacza wodnego działa on równocześnie jako nawilżacz powietrza. Co więcej, jego użytkowanie nie wymaga wymiany worków i filtrów, jest on również bardziej higieniczny niż zwykły odkurzacz workowy, gdyż po każdym odkurzaniu zbiornik zostaje czyszczony. Zapobiega to rozwojowi bakterii oraz drobnoustrojów. Podczas odkurzania można dodatkowo nawilżać i aromatyzować pomieszczenia poprzez dodanie kilku kropli olejku eterycznego do pojemnika z wodą.

Aby odkurzacze wodne dobrze spełniały swoją funkcję należy po każdym użyciu wylać zużytą wodę, a zbiornik dokładnie wyczyścić, pamiętając, by przed ponownym użyciem wlać nową wodę.

CHARAKTERYSTYKA:

SEPARATOR

Separator to specjalnie skonstruowany element filtracji mechanicznej, wprawionyw ruch obrotowy o prędkości przewyższającej 20 000 obr/min skutecznie oddziela wodę z brudem od powietrza. Dobry separator jest istotną cześcią skuteczności filtracji wodnej.

Obok separatora, który należy systematycznie czyścić jest miejsce dla odpowiedniej do tego szczotki oraz klucza do odkręcenia separatora dla ułatwienia przeprowadzenia czyszczenia.

TURBOSZCZOTKA

Turboszczotkę do nowego WIR'a wyposażono w odrębny silnik, który napędzając szczotkę rotacyjną dodaje mocy czyszczeniu wszelkich dywanów i wykładzin dywanowych.

Wygodny, łatwy, zintegrowany system połączeń szczotki z odkurzaczem czyni sprzątanie czynnością prostą i przyjemną.

Specjalny wąż i metalowe rury z regulacją wysokości posiadają wmontowane sterowanie uruchamiające szczotkę.

Turboszczotka posiada regulację docisku szczotki rotacyjnej zależną od wysokości włosa dywanu lub wykładziny.

Kształt turboszczotki i długie rury poszerzają zasięg oraz umożliwiają zbieranie kurzu nawet z trudno dostępnych miejsc.

SYSTEM PRANIA

Akcesoria systemu piorącego:

  • wąż z zintegrowanym systemem dozowania detergentu
  • rury przedłużające z zintegrowanym systemem dozowania detergentu
  • dysza natrysku do dywanów oraz nakładka umożliwiająca czyszczenie posadzek twardych
  • dysza do prania tapicerki meblowej
  • profesjonalny szampon do prania wykładzin i tapicerki - koncentrat

AKCESORIA

Pozostałe akcesoria znajdujące się w standardowym wyposażeniu odkurzacza z filtrem wodnym:

  • szczotka kompaktowa z wysuwanym włosiem do posadzek twardych
  • szczotka okrągła z włosiem naturalnym
  • ssawka do tapicerki
  • ssawka szczelinowa

CZYSZCZENIE I KONSERWCJA

Po każdym użyciu opróżnij zbiornik. Wylej brudną wodę i umyj zbiornik, osusz go i ponownie umieść na wózku.

Zalecamy oczyszczanie separatora co drugie użycie. W tym celu odkręć nakrętkę załączonym kluczem i wyczyść go szczotką. Po wyczyszczeniu umieść separator na swoim miejscu i przykręć nakrętkę.

Zaleca się, aby wymieniać filtr specjalny co 6 miesięcy.

Usuń filtr odkręcając dwie śruby. Umieść nowy filtr w uchwytach i przykręć śruby.

Cena promocyjna 2649 zł

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły